دانلود*پاورپوینت مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی*

پاورپوینت,مراقبت,های,پرستاری,قبل,از,عمل,جراحی,پاورپوینت مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی,دانلود پاورپوینت مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی ,دانلودپاورپوینت مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی ,دانلود پاورپوینت مراقبت های پرستاری قبل|aks34029592
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 31 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 31 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:
تجربه جراحی

در طول عمل جراحی بیمار نیازمند آرام سازی،بیهوشی یا ترکیبی از این دو است.
انواع آرام سازی و هوشبری :
بیهوشی عمومی
بی حسی ناحیه ای
بی حسی متوسط
بی حسی تحت مراقبت کنترل شده
بی حسی موضعی

مراقبت های پرستاری بعد از عمل جراحی

شامل کمک به بیمار برای رهایی از اثرات داروهای هوشبری ، بررسی مکرر وضعیت فیزیولوژیکی وی ، کنترل عوارض ، درمان فرد و اخذ تدابیری جهت دستیابی به هدف طولانی مدت مراقبت از خود ، درمان موفقیت آمیز رژیم درمانی ، ترخیص به منزل و بهبودی کامل است. در ساعات اولیه ی ورود بیمار به بخش پرستار بایستی تنفس کافی ، ثبات وضعیت همودینامیک ، درد در ناحیه ی جراحی ، تهوع و استفراغ ، وضعیت عصبی و ادرار بدون کنترل را بررسی کند. نبض ، فشارخون و تنفس راهر 15 دقیقه یکبار در ساعت اول بعد از عمل جراحی و در طول دو ساعت بعدی هر نیم ساعت یک بار کنترل کرد.فهرست مطالب و اسلایدها:

آمادگی برای جراحی

مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی

مراقبت های پرستاری حین عمل جراحی

مراقبت های پرستاری بعد از عمل جراحی