دانلود*پوستر آشنایی با مراقبتهای بعد از عمل جراحی (پوستر اتاق عمل)*

پوستر بیمارستانی , آموزش بیمار , پاورپینت پرستاری , پمفلت اموزش بیمار , پوستر پرستاری , پوستر ای سی یو , پوستر پزشکی , پوستر اموزش بیمار , سوال|aks34029592
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پوستر آشنایی با مراقبتهای بعد از عمل جراحی (پوستر اتاق عمل) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

یکی از مواردی که متاسفانه در بیمارستان ها مغفول مانده است عدم توجه به آموزش همراهان بیمار در زمان های اتلافی ایشان در پشت درب های اتاق عمل است.

به همین منظور با تکیه بر تجارب و پرسش های متداول همراهیان طراحی شده است.

در این زمینه به توصیه های در خصوص حفظ ارامش و توکل به خداوند متعال تا ارایه توضیحاتی در مورد سیر و فرانید عمل جراحی، مراقبتهای بعد از عمل جراحی و ... پرداخته شده است.

جهت نصب در محل انتظار اتاق عمل مراکز درمانی تهیه و طراحی شده است. که جهت دانلود این پوستر میتوانید از درگاه زیر میتوانید اقدام کنید تا فایل ان برای شما ارسال گردد. در صورتی که تمایل به خرید پوستر در ابعاد 100 در 70 بصورت پلات لمینت براق برای مرکز درمانی دارید میتوانید به شماره ذیل پیامک زده و سفارش خود را ثبت نمایید:09127530419

مخاطب پوستر: همراهان بیماران

فرمت فایل:PDF&JPG با کیفیت بالا

ویژگی پوستر: زبان ساده و گویا/ بک گراند زیبا/فونت درشت همراه با ذکر منبع علمی